5 Haziran Dünya Çevre Günü Kutlandı
5 Haziran Dünya Çevre Günü Kutlandı
06 Haziran 2018

                                                                      5 HAZİRAN DÜNYA ÇEVRE GÜNÜ ETKİNLİKLERİ

5 Haziran Dünya Çevre Günü kapsamında Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Muzaffer ÖZKAN ve müdürlük çalışanları ile Batman Valimiz Sn. Ahmet DENİZ’i makamında ziyaret ederek çiçek takdim etmiştir.

Çevre ve Şehircilik İl Müdürümüz Muzaffer ÖZKAN Dünya Çevre Günü kutlamaları kapsamında il genelinde yapılacak etkinlikler hakkında Sayın Valimiz Ahmet DENİZ’ e bilgiler verdi.

İlimizde, Dünya Çevre Günü Etkinlikleri kapsamında Turgut Özal Bulvarı Atatürk Parkında 05 Haziran 2018 Salı Günü 20:00 – 23:00 saatleri arasında çevre standı kuruldu. Batman Valimiz Sayın Ahmet DENİZ, Batman Üniversitesi Rektörü Sayın Prof. Dr. Aydın Durmuş, Batman Belediye Başkan Yardımcısı Sayın Sabri AYDIN ve vatandaşlarımız standımızı ziyarette bulunarak İl Müdürlüğümüz personellerine eşlik etmiştir.

Ziyaret esnasında; Sıfır Atık tanıtıcı ve eğitici broşürleri ile çocuklara şapka, tohumlu kalem, vb. hediyeler verildi. Standımızı ziyaret eden vatandaşlara çevre konusunda bilgilendirme yapılmış ve sinevizyondan ziyaretçilerimize çevre konulu kamu spotları sunulmuştur.